Go to Top

Let’s Colour

Inicjatorem kampanii „Let’s Colour”  jest marka Dulux,  która za pośrednictwem firmy Farmal,  chce uatrakcyjnić i ocieplić szare przestrzenie,  napełnione wieloma barwami, w przyjemne miejsca. Co istotne, do globalnej inicjatywny marki Dulux masowo przyłączają się ludzie, aby za pomocą koloru wspólnie odmieniać rzeczywistość, w której żyją. Wszyscy chętni, mali i duzi, młodzi i starzy, mogą dołączyć do zabawy kolorami. Tym razem kolory tęczy mają rozjaśnić łomżyńską Szkołę Podstawową Nr 5, przy …Czytaj więcej

Dekoral Fashion

NOWOŚĆ – Baza odporna na szorowanie – satynowy efekt wykończenia. W ofercie marki Dekoral pojawiła się odporna na szorowanie baza lateksowa – dostępna w systemie farb z mieszalnika Dekoral Color System – o efekcie satynowym. Teraz możemy nie tylko łatwo i wygodnie pomalować ściany, ale także uzyskać niepowtarzalny kolor, wybierając spośród szerokiej palety barw dostępnych w systemie kolorowania.

Dulux EasyCare

Pierwsza plamoodporna farba o rewolucyjnych właściwościach hydrofobowych Dulux EasyCare to pierwsza na rynku plamoodporna farba wewnętrzna o rewolucyjnych właściwościach hydrofobowych. Dzięki specjalnej powłoce farba odpycha wodę oraz wszelkie płynne zabrudzenia nie pozwalając im przeniknąć w głąb powierzchni. Tworzy matowe powłoki o najwyższej odporności na plamy, a ich usuwanie jest dziecinnie łatwe.

Tikkurila Anti-Reflex white

Antyrefleksyjna farba do sufitów. Biała, antyrefleksyjna, wodorozcieńczalna, wysokiej jakości głęboko matowa farba lateksowa do malowania sufitów wewnątrz pomieszczeń. Dzięki unikatowej kompozycji związków tytanu oraz wypełniaczy funkcyjnych farba niweluje refleksy świetlne wywołujące wrażenie nierówności podłoża. Farba przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej. ZALETY I WŁAŚCIWOŚCI Jednolita matowa powłoka niezależnie od kąta padania światła Właściwości antyrefleksyjne optycznie niwelują niedoskonałości podłoża Głęboko matowe wykończenie – stopień połysku …Czytaj więcej

Programy lojalnościowe

Dzięki zakupom w firmie Farmal zyskujecie Państwo możliwość korzystania z programów rabatowych i lojalnościowych. Farmal jest wśród firm, które należą do programu Layoness, dzięki któremu zyskują Państwo 2% zwrotu na konto. Karta Dużej Rodziny, to kolejne udogodnienie dla rodzin wielodzietnych -5% rabatu od zrobionych zakupów.

Partner Atlas

Punkty Partner ATLAS są wybranymi punktami sprzedaży detalicznej posiadającymi w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów ATLAS. Obecnie w programie uczestniczy 527 punktów w ponad 300 powiatach w Polsce. Zapraszamy do odwiedzenia punktu Partner ATLAS w firmie Farmal.

Studio Tikkurila

To miejsce pełne inspiracji kolorystycznych ułatwiających wybór koloru. Barwy prezentowane na dużych próbkach, pogrupowane w tonacjach oraz multimedialny katalog ze zdjęciami wnętrz stanowią dodatkowe podpowiedzi aranżacyjne. Praktycznym ułatwieniem jest możliwość obejrzenia wybranego koloru w trzech rodzajach światła: ciepłym, zimnym i dziennym.